יום שני, 24 בפברואר 2014

ציוד לרוכבי אופניים יקר לכם? נסו לרכוש ברשת...

רכישת ציוד לרוכבי אופניים ברשת

בסביבות גיל 30 פחות או יותר רובנו מגיעים לרגע הזה בחיים שבו עלינו להשקיע יותר זמן לעבודה ולמשפחה והזמן הפנוי שלנו מתקצר יותר ויותר. אבל מה אם אנחנו בכל זאת רוצים לעשות משהו בשביל עצמנו? בדיוק בגלל זה רכיבה על אופניים הנו אחד התחביבים המספקים שיש – היא מאפשרת לנו בו זמנית ליהנות, לנשום אוויר צח וכך להשתחרר מהלחצים של היומיום וכמובן גם לבצע אימון ספורטיבי בריא.
אם החלטתם לקחת את התחביב המרענן הזה צעד אחד קדימה ולשלב נוחות עם בטיחות ברכיבה, ישנם כמה אביזרים בסיסיים שכל רוכב אופניים זקוק להם:

6 אביזרים שכל רוכב אופניים צריך

1.      פנס - רכישת פנסים איכותיים יאפשרו לכם ליהנות מהתחביב גם אחרי שעות העבודה.

2.      פעמון - כולנו יודעים שרכיבה פנים-עירונית מלווה בלא מעט תמרונים סביב הולכי רגל, פעמון חזק ודומיננטי יבטיח שישמעו אתכם מגיעים ויאפשר נסיעה חלקה יותר בעיר.

3.      קסדה - אין רוכב אופניים שלא נפל מהאופניים בחייו ובמהירויות גבוהות הנפילות הללו עלולת להיות מאוד מסוכנות. קסדה מוצקה, עם עדיפות למגן סנטר יכולה להציל חיים.

4.      מתקן לבקבוק מים - רכיבה על אופניים, כמה שהיא מהנה, הנה פעילות ספורטיבית שבמהלכה הגוף מאבד נוזלים, אפילו בערבים הקרירים, לכן מתקן נוח שימקם את המים בהישג יד הוא הכרח.

5.      כפיות, מדבקות לתיקון פנצ'ר ומשאבה - אין דבר מעצבן מיציאה לרכיבה רק כדי להפסיק באמצע בגלל פנצ'ר בגלגל. ערכת תיקון פנצ'ר המתלבשת על האופניים תחזיר אתכם לדרכים תוך דקות.

6.      כפפות רכיבה - כפפות רכיבה על אופניים מחזקות את האחיזה בכידון והופכות את הרכיבה להרבה יותר נוחה, אפילו בקיץ.

איך בוחרים ציוד רכיבה על אופניים ברשת?

ישנן הרבה מאוד אופציות לבחירת ציוד לרוכבי אופניים ברשת ולעיתים קשה לדעת איך לבחור נכון. הנה כמה כללי אצבע לרוכש החכם:
·         תמיד כדאי להשוות מחירים – היתרון המשמעותי של רכישה באינטרנט לעומת רכישה בחנות הוא שניתן להשוות מחירים ללא מאמץ. ניתן להיכנס לאתרי השוואת מחירים ייעודיים המציגים לכם את כל מגוון ציוד הרכיבה זה לצד זה או להיכנס לכמה אתרי חנויות ציוד רכיבה ופשוט לראות אילו מותגים מוצעים ובאיזה מחיר.

·         איך מזהים איכות? – גם עבור אלו שלא מבינים במותגים המוכרים רכישה באינטרנט מהווה יתרון עצום. ניתן לחפש במהרה בגוגל מידע על כל מותג כדי לראות מי החברה ומה הגולשים ברשת חושבים עליה. כנסו לפורומים, גללו לתחתית העמוד בכדי לראות ביקורות גולשים באתרי השוואות מחירים ופשוט שאלו חברים בפייסבוק.

·         וודאו שהמוצר עונה על הצורך שלכם – ישנם סוגים שונים של מתקנים לבקבוקי מים, קסדות, כפפות, פעמונים וכד'. הסתכלו על התמונות ותראו מה הכי מתאים לכם מבחינת הנוחות והעיצוב (למשל – קסדה מלאה או חצי קסדה, פעמון גדול, קטן או מעוצב, כפפות מלאות או פתוחות ועוד).


·         שאלו מומחה – עברתם על האופציות לציוד רכיבה, בדקתם בפורומים ושאלתם את עצמכם מה חשוב לכם אך עדיין לא הגעתם לתשובה סופית של מה עדיף לרכוש? תמיד תוכלו לשאול מומחה. אם אין לכם חבר קרוב או רחוק שעוסק ברכיבה על אופניים יותר זמן מכם, תמיד תוכלו לשאול את מדריך רכיבת האופניים שלכם! 
הוסף רשומת תגובה