לימוד רכיבה על אופניים לילדים

תוך 2-3 שיעורים כל ילד לומד לרכוב על אופניים ללא גלגלי עזר עם שפי שמחון ורוכב כמו אלוף.
שפי רוכב על גלגיליות במהלך השיעור לצד התלמיד ונותן לו תחושה של ביטחון מלאה. אין נפילות בכלל - דבר שגורם לילדים להתגבר על הפחד מאוד מהר ועוזר ברכישת המיומנות החדשה.

לימוד רכיבה על אופניים לילדים 
לימוד רכיבה על אופניים לילדים אצל מורה מנוסה לרכיבה הופכת כיום לבחירה המועדפת על הורים רבים שכן בקורס לימוד רכיבה על אופניים, הילדים זוכים לקבל הסברים על חשיבותה של רכיבה נכונה ובטוחה, כיצד עליהם לרכב נכון ואיך הם יכולים לשמור על עצמם ולנצל בצורה מיטבית את היכולות שלהם לשם רכיבה איכותית. לא רק זה, כל הלימוד נעשה בהדרכתו הצמודה של מורה בעל ניסיון שיודע לנצל את הידע שצבר בלימוד ילדים בכדי להתאים את שיטת הלימוד לילד על ידי מציאת את הדרך האפקטיבית ביותר ללימוד רכיבה עבור כל ילד וילד.

למה ללמד ילדים לרכב על אופניים בעצם?הילדים של היום מבלים את מרבית זמנם על המחשב או מול הטלוויזיה, במקרה הטוב, הם מתנתקים משני אלו בכדי לנהל שיחות ארוכות או להתכתב בהודעות באמצעות המכשיר הסלולארי שלהם. סביר להניח שזה לא ישתנה יותר מדי בעתיד ולכן, כדי שהם יתחברו לסביבה שלהם, ילמדו דברים חדשים ויעשירו את העולם הפנימי והחיצוני שלהם, אנחנו ההורים צריכים להקנות להם את ההזדמנויות לעשות כן.

מעבר לצורך להוציא את הילדים מהבית ולאפשר להן לחוות חוויות באופן אישי, ולא דרך הטכנולוגיה, יש גם חשיבות ללימוד רכיבה על אופניים לילדים בכל הנוגע לפעילות גופנית. כולנו רוצים ילדים בריאים וחזקים ורכיבה על אופניים הנה פעילות ספורטיבית שילדים ייהנו לבצע אותה.

מדובר גם בפעילות חברתית שתאפשר לכם בהמשך לצאת לטיולי אופניים משפחתיים ולהם לפגוש חברים ולבלות עמם כמו שאתם הייתם מבלים עם חבריכם בעבר.
בנוסף, ולא פחות חשוב, ילדים שלומדים לרכב על אופניים מתגברים על אתגר לא קטן בעצמם, הרי לימוד רכיבה על אופניים הנה עניין לא פשוט וברגע שהם צולחים את המשימה הזו הם מפתחים עצמאות, בטחון עצמי וההערכה העצמית שלהם גוברת.

מה בקורס לימוד רכיבה על אופניים לילדים?קורס לימוד רכיבה על אופניים לילדים מתקיים בפארקים בתל אביב או בהרצליה. השיעורים אורכים כ45 דקות ומתחילים בהכרת האופניים והכישורים הנדרשים. בהמשך ילדים מתחילים לרכב על אופניים, בלי גלגלי עזר כמובן, בליוויו הצמוד של מורה ללימוד רכיבה אשר רוכב לצידם על רולרבליידס ומייצב אותם ומתקן את האחיזה והרכיבה שלהם.
הקורס, כאמור, מותאם לרמתו והתקדמותו של התלמיד ולאט לאט הוא צובר את המיומנות והביטחון הנדרשים בכדי לרכב היטב.

תוך 2-3 שיעורים הילדים רוכשים את הכלים לרכיבה נכונה ובטוחה על אופניים וכן רוכשים גם ניסיון ברכיבה לבד והתמודדות עם הדרך.
בסיום הקורס המזורז הזה הילדים שלכם ידעו לרכב מצוין ויהיו מוכנים לרכיבה בשלל תנאים.
לפרטים נוספים שפי שמחון לימוד רכיבה על אופניים לילדים
הוסף רשומת תגובה