לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים

עם שפי שמחון כולם מצליחים ללמוד לרכוב על אופניים תוך מספר שיעורים.

את שיעורי הרכיבה מעביר שפי כאשר הוא רוכב על גלגיליות והתלמיד על אופניים, כך שהתלמיד מקבל ליווי צמוד לאורך כל השיעור ולא נופל בכלל. רוב התלמידים שמגעים ללמוד לרכוב על אופניים מתחילים מאפס וכולם מצליחים. תוך ארבע שיעורים בממוצע מבוגרים לומדים לרכוב על אופניים באופן עצמאי לחלוטין ללא שום עזרה.

לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים
לימוד רכיבה על אופניים נראה כדבר המופנה לקהל הילדים, מבוגרים רבים שלא למדו לרכב על אופניים בילדות מרגישים שכבר פספסו את הרכבת ואין טעם להשקיע ולנסות ללמוד כי וודאי לא יצליחו להגיע לרמת מומחיות ברכיבה שיכלו להגיע אליה אילו למדו כשהיו ילדים. זה נכון שמדובר באתגר, אחרי הכול, למבוגרים יש פחות זמן לשייף את יכולותיהם ולהגיע לרמת מיומנות גבוהה מאוד. למבוגרים גם יש יותר פחדים מילדים שכן הם מכירים בסיכונים של רכיבה על אופניים, דבר שמונע מרבים לנסות. חלק מהמבוגרים שכן מעוניינים ללמוד לא עושה זאת מתוך בושה.
אתם רוצים ללמוד לרכב?
השאלה היחידה שצריכה לעניין אתכם כמבוגרים שלא יודעים לרכב על אופניים היא האם אתם רוצים ללמוד לרכב?
מוטיבציה ללימוד רכיבה על אופניים למבוגרים היא המכשול האמיתי היחיד שעומד בפניכם. ברגע שיש לכם מוטיבציה ללמוד, אתם כבר בדרך הנכונה.

אז למה כדאי לכם ללמוד לרכב על אופניים?
• כדי לחסוך בכסף על דלק
• כדי להגיע לעבודה בזמן מבלי לבזבז שעות בפקקים
• כדי לצאת לטיולים בטבע ובפארקים עם המשפחה
• כדי שתוכלו ליהנות מפעילות ספורטיבית שלמרות היותה בריאה במיוחד, כשמבצעים אותה, כלל לא מרגישים במאמץ
• כדי לסגל לעצמכם תחביב חדש לזמנכם הפנוי אותו ניתן לבצע בכל מקום
• כי תמיד חלמתם לרכב ועד כה לא מצאתם הזדמנות ללמוד

כל הסיבות הללו ועוד רבות אחרות דוחפות רבים ללימוד רכיבה על אופניים למבוגרים. אם גם אתם מרגישים פספוס בכך שלא למדתם לרכב עד כה ואתם מעוניינים להשלים את החסר, אין סיבה לא לעשות כן.
אם חוסר בטחון, בושה או סיבות פרקטיות כגון חוסר איזון וניסיון עבר כושל בלימוד רכיבה עוצרים בעדכם, כיום יש אפשרות נפלאה ללימוד מוצלח של רכיבה על אופניים למבוגרים – קורס לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים.

קורס לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים
הקורס מותאם במיוחד עבורכם מבחינת הזמנים – אם אין לכם אפשרות להשקיע זמן בתהליך הלימוד, תוכלו לקבוע שני שיעורים אחד אחרי השני ותוך שתיים-שלוש פגישות כאלו כבר תדעו לרכב כמו מקצוענים.

הקורס אף מותאם אישית לכל תלמיד, גם אם לוקח לכם הרבה זמן להשתלט על האופניים ולהפנים את המיומנות ושילוב התנועות הנדרש ללימוד רכיבה נכונה, וגם אם מה שמפריע לכם הוא הפחד או חוסר הביטחון על האופניים, מורה לרכיבה יתקדם איתכם בקצב לכם, יעזור לכם להתגבר על המכשולים וימשיך הלאה לדברים חדשים רק כשאתם תרגישו שאתם מוכנים לשלב הבא.
תוך שיעורים ספורים כל אחד ואחת מכם יסיימו את הקורס בתחושה מעולה של התעלות ומוכנות להמשך רכיבה בחיים הפרטיים.
לפרטים נוספים צרו קשר שפי שמחון לימוד רכיבה על אופניים
הוסף רשומת תגובה