שיעורי רולרבליידס

לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים ולילדים
לרכיבה על רולרבליידס אין גיל, ילדים יכולים ליהנות מהמהירות והעצמאות שברכיבה חופשית לבד או עם חברים ומבוגרים יכולים להתחבר לפעילות האירובית המאתגרת והמהנה הזו שמאפשרת להוציא קצת אדרנלין אחרי יום עמוס בעבודה.
כדי להוציא את המיטב מהספורט האיכותי הזה, קורס לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים וילדים מקנה לכם את הכלים והמיומנות הנדרשים כדי להפוך אתכם, לא משנה בני כמה אתם, לרוכבים מוכשרים במיוחד.

לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים וילדים – איך עושים את זה נכון?
הדבר הראשון תרגול שמירה על שיווי משקל. גם אם רכבתם בעבר על אופניים, עמידה יציבה על רולרבליידס אינה דבר של מה בכך. לוקח זמן לשלוט בתנועות הגוף בזמן נסיעה על מנת להגביר מהירות ולהישמר שלא ליפול ולכן זה הדבר הראשון שעליכם ללמוד.

אימון אימון אימון! אי אפשר להצליח אם לא משקיעים באימון. היינו רוצים להשתלט תוך דקות על עניין שיווי המשקל ומיד לצבור תאוצה, אבל האמת היא, שרק אימון איכותי בסביבה נוחה ובטוחה יאפשר לנו לרכוש את הביטחון הדרוש ואת מיומנויות התנועה החשובות לרכיבה מוצלחת. תוך זמן קצר, וכמה אימונים טובים, הגלגלים יהפכו לאיבר נוסף בגופכם ותוכלו לשוט עליהם בהצלחה ברחובות, אבל עד שזה יקרה, חשוב להתמיד באימון.

רכיבה נכונה - גם ילדים וגם מבוגרים יכולים לסבול משרירים תפוסים וגב כואב אחרי רכיבה על רולרבליידס, כדי להימנע מהטמעת סגנונות רכיבה שיפגעו בגופכם בטווח הארוך, במהלך האימונים חשוב להכיר את התנוחות והתנועות הנכונות.

לומדים את הכללים לבטיחות בדרכים – מבוגרים לרוב יודעים באופן אינטואיטיבי להסתכל סביבם ולשים לב לסכנות אפשריות ומכשולים בדרך, אך ילדים עדיין לא מכירים בחשיבות של תשומת לב לסביבה. לימוד רכיבה על רולרבליידס עם מורה צמוד יאפשר להם ללמוד בסביבה בטוחה שיש להסתכל כמה צעדי קדימה ולצפות את העתיד לבא. זהו דבר חשוב מאין כמוהו שכן על רולרבליידס אתם חשופים מאוד לסכנות – בין אם מדובר במכוניות, שלוליות ואפילו אנשים שנעמדים בדרך.

היתרונות של מורה ללימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים וילדים
רק בעזרת מורה מנוסה ניתן ללמוד במהרה לרכב על רולרבליידס בצורה טובה ונכונה, ובזכות תמיכתו תלמד/י לשפר את היכולות בקצב שלך.

זה נכון אומנם שרכיבה על רולרבליידס ניתן ללמוד לבד או בליוויו של חבר או הורה, אבל אין תחליף למורה טוב שידע לדחוף אותך להתמיד כשאת/ה לא מצליח/ה ויסביר לך היכן את/ה טועה ומה כדאי לשפר כשקשה.
מורה הוא מקור תמידי למוטיבציה, כך שאם את/ה מחפשת תחביב ספורטיבי מאתגר, חשוב שיהיה מישהו שיהיה שם אתך, במיוחד בהתחלה, כששיווי המשקל קצת רעוע והסיכויים שתוותר/י לעצמך גבוהים.
לסיכום, ללמוד לרכב על רולרבליידס ניתן להתחיל בכל גיל וחשוב שיהיה איתך בהתחלה מורה ללימוד רכיבה כדי להבטיח שלא תפסיק/י ותפספס/י תחביב בריאותי מהנה במיוחד.


לפרטים נוספים שפי שמחון לימוד רכיבה על רולרבליידס
הוסף רשומת תגובה